The Reborn - World of Warcraft - Arathor

Üdvözöljük a The Reborn WoW guild hivatalos oldalán!
Pontos idő: szomb. ápr. 29, 2017 9:23 am

Új téma nyitása A témát lezárták, nem szerkesztheted a hozzászólásaid, és nem küldhetsz új hozzászólást.  [ 4 hozzászólás ] 
Szerző Üzenet
 Hozzászólás témája: Elbyran - Draenei sámán
HozzászólásElküldve: vas. dec. 13, 2015 7:32 pm 
Újonc

Spec: resto/elemental
Played: 111 nap és 22 óra
Szakmák: Enchanting / Jevelcrafting
Armory link

Már tagja vagyok a guildnek, utólagosan írnék magamról pár sort.
A játékot 2005-ben kezdtem, első karakterem egy NE rogue volt. Vanillában az akkori guildemmel az összes 10-es és 20-as raidet kipucoltuk. Mivel a szerverünkön, a Khadgar-on, csak néhányan voltunk magyarok év végén transzfereltünk ide az Arathorra. A BC indulásakor kreáltam ezt a karaktert, és pár hónapot leszámítva, folyamatosan healerként vettem részt a raideken. BC és WotLK-ban is minden raidet sikerült teljesítenünk. Majd következett egy időszak, amikor nem igazán találtam a helyem a játékban. Más kasztokat is kipróbáltam, de végül a Cata megjelenésekor abbahagytam.
Az azóta eltelt időben több MMO-t is kipróbáltam. SWTOR casual szinten pár hónapig ment, és RIFT-et 3 évig, ahol 2 évig vezettem az egyetlen színtiszta magyar guildet. Szép eredményeink voltak, de idővel elvesztette a varázsát a játék, így most igyekszem visszatérni a gyökereimhez a wowba. :)

Addonok, ingame naptár és TS használata nem okoz gondot. A gépem bírja a gyűrődést. (Intel i5-ös 4. generációs CPU, Nvidia GTX750 GPU, 8 GB RAM) Internet kapcsolat stabil 40 Mbit-es kábeles kapcsolat.
Magamról még annyit, hogy 32 éves vagyok, ápolóként dolgozom, ennél fogva nekem bármelyik nap lehet munkanap. Raideken csak akkor nem tudok részt venni, ha éppen éjszakázom. Chelsi az egyetlen akit ismerek közületek.

Talán leírtam mindent, ha kérdés van keressetek. Igyekszem hasznos tagjává válni a társaságnak. :)
Vissza a tetejére

Hozzászólás témája: Re: Elbyran - Draenei sámán
HozzászólásElküldve: vas. dec. 13, 2015 10:20 pm 
Beavatott

Szia!

Örülök hogy írtál ide. Üdvözlünk a klánban:) Amint megvan a kellő gear, raideken is szívesen látunk. :) Az ügy felgyorsítása érdekében nyugodtan kérj segítséget a klántársaktól, mythic insta, craft item stb.
Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: vas. dec. 13, 2015 10:44 pm 
Újonc

Szia! Üdv a klánban, 1-2 item level és Mythic képes leszel! :)
Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: hétf. dec. 14, 2015 12:57 pm 
Újonc

Köszönöm a segítséget előre is. :)
Tegnap este még összehoztam egy upgradet, úgyhogy már 661 az ilvl. Lesz az több is még ma, de majd szeretném kipróbálni magam egy mithyc-en. :)
Vissza a tetejére

Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása A témát lezárták, nem szerkesztheted a hozzászólásaid, és nem küldhetsz új hozzászólást.  [ 4 hozzászólás ] 

Időzóna: UTC